aktuality 2015

CO SE UDÁLO

23. 11. 2015

Velká cena Plzně­ soutěž pohybových skladeb

Našemu taneènímu studiu se daøilo. Získalo 2 zlaté (tým Tanja a tým Express) + 3 støíbrné (tým Cindy, tým obruèe a tým kužele a obruèe). Tým Katja obsadil 4. místo. GRATULUJEME!

20. 11. 2015

Druhý díl Českomoravského poháru

Druhý díl Èeskomoravského poháru se odehrál v rámci Velké ceny mìsta Plznì a akce ÈUS ­ Sportuj s námi.

Startovalo 57 skladeb z celé ÈR. Nejlépe se daøilo týmu Tanja (Ráchel Zahradilová, Kristýna Beránková, Alžbìta Beèváøová, Barbora Malíková a Ester Kroutilová), který získal bronz. GRATULUJEME.

Náš tým v I. kategorii obsadil 7. místo, tým IV. kategorie 8. místo a tým Cindy 13. místo.

21. 10. 2015

První závod podzimní sezóny v Chomutově

Náš tým Tanja si zazávodil v kategorii „ Nadìjí“. V obrovské konkurenci s mezinárodní úèastí se držel stateènì (nemáme sestavu pøipravenu na kategorii Nadìjí) a podaøilo se mu umístit do poloviny startovního pole. Ze 17 týnù obsadil velmi pìkné 8. místo.

Letní soustředění

na konci prázdnin na Orlíku pro naše závodnice moderní gymnastiky a tým A taneèního studia tentokrát doplnily fotbalistky Dukly Praha a opìt naši rybáøi. Další fotky najdete v galerii.

8. 6. 2015

Mistrovství ČR v KP a ZP ­ Chomutov 6.­7.6.2015 = 1 medaile

Pøesto, že se na MÈR mohly kvalifikovat jen medailistky z Oblastního pøeboru a u KP dokonce jen první 2 závodnice, kvalifikovalo se nám celkem 9 našich závodnic (Kristýna Beránková, Lucie Bubeníková, Vanda Janù, Vìra Jirásková, Jana Honzíková, Marcela Slachová, Karolína Straková, Klára Windsorová a Ráchel Zahradilová – øazeno podle abecedy). Bohužel za Vìru Jiráskovou na MÈR pro její zranìní odjela náhradnice z Mariánských Lázní a tak jsme byli oslabeni o jednu z nejlepších závodnic našeho SK. Pøesto se nám podaøilo vybojovat medaili.

V krásné nové sportovní hale zorganizovala mistrovství MIKA Chomutov a na fungl novém koberci Pastorelli se to našim dìvèatùm cvièilo dobøe. Všechny podaly svùj nejlepší výkon a k jejich v ýsledkùm jim musíme poblahopøát. V ZP se všechny naše závodnice umístily v první tøetinì startovního pole z 25ti startujících v každé kategorii a navíc je kolikrát i 0,5 bodù dìlilo od cennìjší medaile, èi od medaile vùbec.

Nejlépe se daøilo Lucii Bubeníkové, která stanula na stupních vítìzù a získala bronzovou medaili.

1. Milerová MIKA Chomutov 15,35
2. Ponížilová SK MG Zlín 15,05
3. Bubeníková Lucie Slovan Plzeò 15,00

Ráchel Zahradilové od medaile dìlilo také jen 0,5 desetiny bodu a dìlila se o 4­5místo (ale MG má pro tyto pøípady pravidlo a už podruhé v této sezónì na nìj Ráša doplatila).

1. Nováková Tesla Brno 15,85
2. Strab Tesla Brno 15,75
3. Žamberská VS Praha 15,55
4. Rikanová TJ Lesná Brno 15,50
5. Zahradilová Ráchel Slovan Plzeò 15,50

9. Beránková Kristýna Slovan Plzeò 15,05

Kristýna Beránková zahajovala celé mistrovství a na to, že to bylo její první mistrovství si vedla velmi dobøe. Obsadila 9. místo s malou ztrátou 0,40 desetiny na medaili. Nìkdy staèilo jen velmi málo a až do 12. místa se bojovalo o každou setinku.

Ve II. kategorii jsme mìli také 2 závodnice:
Karolína Straková obsadila 11.místo se ztrátou na vítìzku 1,40 a se ziskem 14,20 a hned za ní na 12. místì se umístila Vanda Janù se ziskem rovných 14,00 bodù.

Ve IV. kategorii jsme mìli 1 závodnici Janu Honzíkovou a ta obsadila 11. místo. Bohužel nám poøadatel oficiální výsledky této kategorie zatím nedodal.

V kombinovaném programu 10. místo obsadila Marcela Slachová a 11. místo Klára Windsorová. Marcelka získala 14,65 bodù a na zlato ztrácela 1,35 bodù a na bronz 0,85 bodù. Klára obdržela 13,95 a tady byla ztráta na první místo 2,15 bodù a na bronz 2,10. V této kategorii vítìzky obdržely shodnì 16,10 bodù a o stupínky se musely podìlit zase na základì pravidla vyššího dílèího hodnocení.

Všem našim dìvèatùm a trenérkám Pavlínì Rožánkové, Kristýnì Michelové a Kristýnì Procházkové moc dìkujeme za dobrou práci v jarním závodním období, hlavnì za to, že se jim podaøilo dobøe naladit formu právì na ten nejdùležitìjší závod a GRATULUJEME k dosaženým výsledkùm.

19. 4. 2015

Mariánské Lázně  XXVI. Memoriál Milady Duckeové

Krásný sluneèní den uvítal pøes 150 závodnic z celé ÈR a nám pøinesl další medaile: Ráša Zahradilová získala krásné ocenìní za své výkony a právem jí patøilo zlato. Kristýna Beránková stanula vedle ní a vybojovala støíbro. Druhé zlato získala Lucie Bubeníková.

Také ostatní naše závodnice si nevedly špatnì:
roèníky 2007:
Nejlépe si vedla Nikole Zagurskaja, která skonèila z 25 závodnic na velmi pìkném 6. místì…..9. pak Ester Kroutilová a 19. Stázi Avakjan

roèníky 2006:
1. Ráša Zahradilová a 2. Kristýna Beránková ­ obì Slovan Plzeò…. 4. Bìtka Beèváøová a 10. Barèa Malíková z 21 závodnic