Vánoční defilé 2017

20.12.2017 uspořádal SK MG Slovan Plzeň a TS Slovan Plzeò Vánoèní defilé ­ 19. roèník. Je to pøehlídka dovedností gymnastek pro rodièe, pøíbuzné a známé, co se za rok 2017 nauèily. Defilé se konalo v divadle Alfa na Rokycanské ulici v Plzni za podpory Západoèeského kraje.

28. 11. 2017

World Dance Championship 2017 ­ Liberec

V týdnu od 20. do 26.11. se konal opìt v Liberci svìtový taneèní šampionát. Trenérky Michelová, Rožánková a Slachová pøipravily naše dìvèata na maraton s 27 státy svìta. Dìkujeme trenérkám a dìvèatùm: Anastázii Avakjan, Alžbìtì Beèváøové, Kristýnì Beránkové, Karolínì Strakové, Ráchel Zahradilové a hlavnì Marcele Slachové, která se v obrovské konkurenci probojovala až do finále šampionátu, kde obsadila velmi pìkné 7. místo. GRATULUJEME.

2. 11. 2017

IV. EMP Mariánské Lázně

Vichøice lomcovala 29.10. i se IV. kolem ÈMP v Mariánských Lázních. Vypadával proud a problémy s ozvuèením mìly velký vliv na celkový dojem z pøedvedených skladeb.
Naše dìvèata II. vìkové kategorie obsadila 8. místo a malá dìvèata 0.A kategorie místo 13.
Dìkujeme trenérkám, závodnicím a rodièùm, že je vichøice neodradila a na závody dorazili.

22. 10. 2017

Velká cena Plzně

4. roèník soutìže jednotlivkyò, dvojic, trojic a malých skupin
Naše nejmladší dìvèata obsadila ve 2. kategorii dìlené 1. místo se skladbou Brouci.
Ve druhé, nejvíce obsazené kategorii byly první Ráchel se Stázkou s vlastní skladbou Bellas. Druhá byla Kristýna se skladbou Candy Girls a na posledním šestém místì byly Anežka s Veronikou se skladbou Dance Life.
Ve tøetí kategorii skonèily tøetí Karolína s Bìtkou se skladbou Glitergirls.
V poslední ètvrté kategorii obsadila Marcela druhé místo se skladbou Issues.
Dìkujeme všem trenérkám za pøípravu dìvèat na závody a všem rodièùm a pøátelùm našeho oddílu za pomoc pøi poøádání závodu.

21. 10. 2017

III. ÈMP Plzeň

Velmi pìkného výsledku ve III. kole Èeskomoravského poháru dosáhl tým Kristýny Michelové ve složení: Anastázie Avakjan, Alžbìta Beèváøová, Kristýna Beránková, Vanda Janù, Karolína Straková a Ráchel Zahradilová. Blahopøejeme jim k velmi pìknému 5.místu v obrovské konkurenci 16 nádherných skladeb.

Dìvèata 0A kategorie startovala na tak prestižní soutìži vùbec poprvé a vìtšina z nich patøila do mladší kategorie. Velmi obtížného závodu se zúèastnilo 16 opìt nádherných skladeb a náš tým obsadil 14. místo. V týmu závodila dìvèata: Andrea Bohuslavová, Terezie Brindzová, Denisa Dvoøáková, Kateøina Horová, Anna Kadlecová, Karolína Šírová a Valentýna Šulcová. Dìkujeme trenérkám Marcele Slachové a Janì Krulové.

21. 10. 2017 a 22. 10. 2017

Závodní víkend

Zveme vás na následující dva závody v moderní gymnastice, které poøádáme v hale TJ Slavoj Plzeň

14. 10. 2017

Cena města Chomutova

Tak máme za sebou letošní první závody ve spoleèných skladbách. Dìvèata obsadila 2. místo ve druhé kategorii linie B. Konkurence nebyla veliká, pouze 3 družstva.
Závodù se zúèastily Kája, Vanda, Ráša, Kristýna, Stázka a Bìtka pod vedením trenérky Kristýny Michelové. Blahopøejeme jim k jejich úspìchu.

7. 9. 2017

Druhé soustředění ­ Orlík a TJ Union Plzeň

Druhé soustøedìní mìlo 2 èásti. První èást probìhla pod vedením Kristýny Michelové a Jany Krulové ve sportovním areálu na Orlíku 20.­26.8. V druhé èásti 28.8.­1.9. dìvèata pokraèovala v tìlocviènì TJ Union Plzeò pod vedením Pavlíny Rožánkové, Kristýny Michelové a za pomoci Marcely Slachové a Libuše Paulové.
Na závìr soustøedìní pøedvedla dìvèata rodièùm sestavy, které nacvièují na podzimní závody ve spoleèných skladbách a také divadelní scénku.

27. 5. 2017

Závod ke Dni dětí, TJ Vodní stavby Praha

do Prahy na Vodní stavby se sjela celá republika a Praha hostila zkoušku na MÈR, které se koná už pøíští týden 3. a 4. èervna. Obì naše závodnice Ráchel Zahradilová i Kristýna Beránková se z pole 26 závodnic probojovaly do 12ti èlenného finále. Ráchel obsadila velmi pìkné 4. místo a jen 15 setin bodu zùstala za medailí. Obìma závodnicím gratulujeme.

26. 4. 2017

Jarní pohár města Plzně

pøinesl v sobotu našim závodnicím støíbrnou, bronzovou a bramborovou medaili.
Støíbrná medaile patøí Ráše Zahradilové, bronzová Bìtce Beèváøové a bramborová Karolínì Strakové.
Gratulujeme dìvèatùm a trenérkám Kristýnì Michelové, Kláøe Windsorové a Pavlínì Rožánkové.
(Kristýna Beránková obsadila 5.místo, Stázka Avakjan 7. místo, Tereza Sedláèková 10. místo, Andrea Bohuslavová a Vanda Janù 11. místo a Marcela Slachová 16.místo).

Spring Cup 2017

nám v nedìli pøinesl zlatou, støíbrnou a dvì bronzové medaile.
Zde gratulujeme taneèní skupinì Androniky Tarkošové ke zlaté medaili. Støíbro patøilo opìt Ráchel Zahradilové a bronz tentokrát získala Kristýna Beránková a taneèní skupina Kristýny Michelové.

2. 4. 2017

XXVIII. Ročník „Memoriálu Milady Duckeové“ a XVII. Ročník „Poháru Mìsta Mariánské Láznì“

Závodù ZP v Mariánských Lázních se zúèastnily Karolína Karasová, Alžbìta Beèváøová, Tereza Sedláèková a Vanda Janù. Nejúspìšnìjší z nich byla Karolína. Skonèila v I. kategorii na pátém místì z 24 závodnic.
Ve II. kategorii obsadila Bìtka 11. a Tereza 13. z 25 závodících. Ve III. kategorii skonèila Vanda tøináctá z 29 závodnic