18. 12. 2019

Vánoční besídka

V rámci vánoční besídky proběhlo také vyhodnocení roku 2019:

Skokanem roku se staly:
1. místo obsadila Rozárie Beránková, na 2. místě skončila Nela Zugarová a 3. místo patřilo Natálii Plačkové

Vítězem ankety TOP 20 ( hodnocení účasti na soustředěních, trénincích a soutěžích včetně testování ): 1. místo obsadila Nela Šebestová, 2. místo získala Marie Henžlíková s Janou Knaizlovou a 3.místo pak patřilo Veronice Kolářové

Nejúspěšnějsí závodnicí ( počtem medailí ze závodů ) se stala:
1. místo obsadila Julie Poláková, 2. místo pak patřilo Marii Henžlíkové a 3. místo obsadila Nela Šebestová společně s Janou Knaizlovou

Děkujeme trenérkám Libuši Paulové, Kateryně Havrylovské, Marcele Slachové a Adéle Súkeníkové.

Všem pak přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně dárků pod stromečkem, štěstí, lásku a hlavně zdraví v novém roce 2020.

23. 10. 2019

I. kolo ČESKÉHO POHÁRU 2019 ­

První část Českého poháru proběhla sobotu 19. 10. 2019 za účasti 60ti soutěžních skladeb. A bylo se na co dívat. Zaplněná tribuna tleskala od ráno do pozdního večera krásným skladbám vysoké sportovní úrovně. Naše děvčata obsadila v této konkurenci 7. a 12. místo.

19. 10. 2019

I. kolo ČESKÉHO POHÁRU 2019 ­ Velká cena města Plzně

­V sobotu 19. 10. 2019 pořádá náš oddíl ve spolupráci s SK MG Plzeň­ Bolevec

I. kolo Českého poháru ­ Velkou cenu města Plzně společných skladeb moderní gymnastiky linie B.

26. 8. 2019 - 30. 8. 2019

Plzeňské soustředění

­Další soustředění proběhlo ve sportovním areálu Union od 26.­30.8. formou příměstského tábora.

Kromě závodních sestav se pracovalo na baletní průpravě a na práci se švihadlem a s obručí. Děvčata navštívila také bazén na Slovanech.

Děkujeme trenérkám Marcele Slachové, Kátě Havrylovské a Libuši Paulové

18. 8. 2019 - 23. 8. 2019

Soustředění na Špičáku

18. – ­ 23.8. proběhla část soustředění na Šumavě. V hotelu byly úžasné podmínky pro tréninky. K dispozici jsme měly 4 sály ( na III. poschodí, na II. poschodí, v suterénu a venkovní obrovský stan 8 x 12 m s baletizolem na odlehčené podlaze).

Hotel byl umístěn v lese, takže stačilo vyběhnout a hned několik metrů od hotelu sbíraly děti houby, maliny, ostružiny, borůvky a stavěly domečky pro skřítky.

Trochu nám některé dny propršely, ale zase se lépe trénovalo. Pracovalo se na dvou skladbách a jak hudby, tak i choreografie jsou zatím moc pěkné.

Absolvovaly jsme 2 výlety. Jeden do Železné Rudy vlakem ( protože právě pršelo). Nesměla chybět návštěva vyhlášené cukrárny. Ve čtvrtek se děvčata vydala na Černé jezero a večer se plnily úkoly, které děti našly, když se vracely z Černého jezera. Slavila se poslední noc spolu s narozeninami Jůlinky.

7. 6. 2019 - 9. 6. 2019

Czech Dance Championship 2019

Ve dnech 7. –  9.6. probíhalo v Jablonci nad Nisou MČR v tanečních disciplínách.
Zúčastnil se ho náš nejmladší tým Tanja s choreografií „Modré z nebe“ od Libuše Paulové a Kateryny Havrylovské. Oslovil mezinárodní porotce a vysloužil si od nich krásné 2. místo. Dokonce 3 porotci ze 7 je dávali na 1. místo. Vítězem se stala skladba z Bruntálu a třetí skončila děvčata z Loun.

Gratulujeme děvčatům a musíme je pochválit za píli a pracovitost v přípravě.

4. 5. 2019

OPEN krajský přebor ZPMG

­V sobotu 4.5. se v Mariánských Lázních konal OPEN krajský přebor.

Stupně vítězů v Přeboru Plzně v I. a II. kategorii obsadily naše závodnice. Zlato vybojovala Marie Henžlíková a Valentýna Šulcová. Stříbrné medaile Jana Knaizlová a Andrea Bohuslavová a bronz pak Julie Poláková a Kateřina Horová.

V OPEN přeboru Karlovarského kraje jsme získali 1x zlato v sestavě bez náčiní (Anna Kadlecová) a 2x stříbro ve dvojboji (Marie Henžlíková a Valentýna Šulcová).

Všem děvčatům gratulujeme a děkujeme trenérkám.

10. 4. 2019

26. ročník JARNÍ POHÁR PLZEŇ

­Jarní pohár přinesl pro naše závodnice 3 medailová umístění. Stříbrnou získala Julinka, bronzovou Anička a Andrejka si odnesla bramborovou. Tyto tři se nejlépe vyrovnaly s domácím prostředím a zaslouží velkou gratulaci. Dobře si ale vedly i Veronika s Valentýnkou, obě skončily na 6. místě ve svých kategoriích.

Děkujeme trenérkám Slachové a Havrylovské.

30. 3. 2019

26. ročník JARNÍ POHÁR

Zveme všechny příznivce moderní gymnastiky na závody v neděli 7.4.2019 v hale TJ Slavoj Plzeň. Dopoledne budou závody základního programu těch nejmenších gymnastek a odpoledne budou závodit děvčata v kombinovaném programu.

O jarních prázdninách jsme nelenošili. První tři dny probíhalo soustředění v rámci příměstského tábora ve sportovním areálu a městské hale Lokomotiva Plzeň. Následovalo soustředění na horách v Železné Rudě zase po roce v hotelu Engadin na Belvederu.

2. První závody jarní sezóny ­ Tábor
První závody se nám vydařily. Přivezli jsme 2 zlaté a jednu bronzovou medaili. Ale i ostatní děvčata se snažila a zaslouží pochvalu. Na nejvyšším stupínku a zlaté medaile patří Aničce Kadlecové a Julince Polákové, bronzová pak Nele Šebestové. Dvě pátá místa pak Veronice Kolářové a Nele Zugarové, 7. místo Andree Bohuslavové a hezká umístění měla i Valentýnka Šulcová, Kačka Horová a Janička Knaizlová.

Všem děvčatům gratulujeme a děkujeme trenérkám Marcele Slachové a Kátě Havrylovské za dobrou práci.